Manyetik Not Kağıdı 100 x 200 mm (Large)

Manyetik Not Kağıdı (Large)
Fabricant: tesla amazing
SKU: G20004
Délais de livraison: Aynı Gün
$7.20
Prix remisé: $6.48

Manyetik Not Kağıdı,

Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir, notlarınızı bu kağıtlara yazıp bilgisayarınıza, duvarlarınıza, buzdolobınıza, pencerenize, kapınıza ya da aklınıza gelebilecek her zemine yapıştırabilirsiniz. Ofisinizde beyin fırtınası ya da planlama yaparken, takım-grup çalışmaları esnasında, agile geliştirmelerde, çizim yapma ya da diğer sanatsal etkinliklerde, iç dekorasyonlarınızda ya da daha bir çok farklı alanlardaki çalışmalarınızda notlarınızı alırken, ya da aile bireylerinize not bırakmak istediğinizde manyetik not kağıdınız kullabilirsiniz.

21. yüzyıl teknolojisine uygun şekilde, şık, bilimsel ve sağlıklı olarak tasarlanmıştır. Ve işte size bir sır - Manyetik aslında tam olarak kağıt değildir. Patentli, üst düzey bir teknoloji ile geliştirilen özel bir madde olan polipropilen film ile kağıdın birleşiminden oluşur. Bu madde sayesinde manyetik not kağıdı, çift taraflı olarak, üzerinde herhangi bir yapışkan madde bulunmasına gerek olmaksızın, her türlü kuru ve düz zeminlere tam olarak yapışır. Bir yapışkana ihtiyaç duymaz çünkü manyetik not kağıdı stabil statik şarj ile yapışır. Nasıl ki bir balonu saçınıza sürtersiniz ve balon duvara yapışır, manyetik not kağıdı da benzer şekilde stabil statik şarjı kullanarak yapışır.

Tek yapmanız gereken kağıdın üzerine yazmak, sonra üzerindeki jelatini soymak ve istediğiniz yere yapıştırmak. Manyetiği yapıştırdığınız yerden çıkarmadan kaydırın!
Manyetiğin renkli kısmı normal şekilde notlarınızı yazmak içindir, arka yüzü ise kuru silinebilir yüzeydir bu yüze yazdıklarınızı silip tekrar kullanabilirsiniz.

Her zemine tutunma
Manyetik, ahşap, plastik, metal, tuğla, deri, matar pano, hatta bazı kumaş türleri olmak üzere hemen her zemine yapışır. Herhangi bir yapıştırıcıya, raptiyeye, ya da bant türü şeylere ihtiyaç duymaz.

Yapışkansız Statik Şarj
Manyetik, içeriğinde herhangi tür kimyasal yapışkanları barındırmaz. Her iki yüzeyi de statik şarj ile yapışır, yapışma özelliği haftalarca hatta aylarca sürer.

Silinebilir Kuru Yüzey
Manyetiğin arka yüzeyi, tıpkı beyaz tahtalar gibi silinebilirdir ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Yalnızca tahta kalemi ile yazıp, dilediğiniz şekilde silebilirsiniz. Bu sayede not kağıtlarına sürekli para ödemenize gerek kalmaz, paranız cebinizde kalır.

Çevre Dostu
Manyetik, çevreye zararlı hiç bir bileşen içermez ve %100 geri dönüşümlüdür.

Manyetik Not Kağıdı; Small (50x70 mm), Medium (70x10 mm) ve Large (100x200 mm) olmak üzere üç boydur. Dilediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz

Tags du produit
Les clients ayant acheté cet article ont également acheté :